targi bezpieczeństwo w twoich rękach

Targi - Bezpieczeństwo w Twoich rękach

W imieniu organizatora konferencji i targów „Bezpieczeństwo w Twoich Rękach”, firmy Iroglobal Sp. z o.o., mamy przyjemność zaprosić Państwa na 6 edycję naszego eventu poświęconego szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa.

TEMATYKA WYDARZENIA

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną nowości z branży detektywistycznej, przeciwdziałanie przestępstwom gospodarczym, zabezpieczeń technicznych, finansów, danych osobowych, monitoringu oraz związanymi z tematyką BHP, RODO, namierzanie GPS.

KORZYŚCI DLA WYSTAWCÓW

Podczas wydarzenia odbędą się liczne prelekcje, sesje networkingowe z przedstawicielami firm oraz goście będą mogli wziąć udział w targach branżowych i skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych na okazję tego eventu.

KIM JESTEŚMY

Jako firma Iroglobal prowadzimy liczne szkolenia i konferencje dedykowane różnym branżom. Do naszych flagowych projektów należą:

• Gastronom Wybrzeża

• Bezpieczeństwo w Twoich rękach

• Targi marek luksusowych

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybszej rezerwacji miejsc poprzez kontakt na nasz dedykowany adres e-mail:

• eventy@iroglobal.pl

Konferencja odbędzie się 30 maja 2019 roku, w godzinach 11:00-16:00 w Gdyni, w budynku Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu przy ul. Kieleckiej 7